Maple almond granola

Seriously, why are boxed cereals so expensive? Or is it just me still living in the past when they used to cost $2 per box (now I feel old). I’d be lucky if I see one of the sugary kinds for $4 on sale and the really healthy ones, you know the ones with the granola, dried fruit and...
0
18
0
Comments