Better than a box brownie mix

One easy way to save money is to make your own mixes instead of buying the ready made ones at the store. This takes less than five minutes to put together and saves time and money! I figure this large batch of brownies costs me about $0.50 to make compared to the $2.39 or more
0
26
0
Comments