Тістечко «зимовий абрикос»
Це тістечко знайоме мені з дитинства, мама часто його пекла. Воно асоціюється у мене з казкою. Це дивовижно красива і ну дуже смачна випічка. Обов'язково спробуйте!
Інгредієнти
- Листочки м'яти, петрушки або меліси 20 штук
- Сік морквяний 100 мілілітрів (або барвник харчовий)
- Масло вершкове 60 грам
- Яйце 1 штука
- Молоко 60 мілілітрів
- Цукор 100 грам (обсипання)
- Борошно 250 грам
- 🔸Розпушувач 2 чайних ложки
- Згущене молоко 100 грам (крем)
- Апельсин(цедра) 0, 5 чайних ложки
Коментарі